צילום טיולים בחו"ל

כשאתם יוצאים לטיול בחו"ל בכל הרכב וצורה שהיא, אם מדובר בטיול משפחתי או טיול זוגי או טיול בקבוצה מאורגנת או בכל הרכב ומטרה אחרים, ואתם רוצים שהזיכרון והאפקט ישמר לשנים ארוכות בצורה איכותית ותוך כדי "ספיגת" כל החוויות בטיול בלי הצורך לדאוג לצילום, לציוד צילום ולסידור ועריכת החומרים שיתקבלו אחרי החזרה לארץ.

צילום טיול בחו"ל מאפשר לכם את כל אלו ועוד יותר מכך, למדתי שהתוצאות של צילום עצמי ברוב המקרים טובות אבל התוצאות של צילום מקצועי ע"י איש מקצוע חיצוני לטיול הן הרבה הרבה הרבה יותר טובות ומאפשרות למטיילים הנאה מוגברת בטיול עצמו ואחרי כאשר מקבלים את התמונות מסודרות ומאורגנות.

צילום טיולים בחו"ל אפשרי ומתאים לכל סוג טיול ואירוע, אם מדובר בטיול אקסטרים, טיפוס על הרים, טרקים ומסעות, תנאי מזג אויר קיצוניים, טיולים משפחתיים, טיולים מאורגנים של חברים או קבוצות שונות, וכד' .. אני כאן בשבילכם, עם הציוד המתאים, עם הידע והניסיון, עם יכולת פיזית להתמודד עם כל תנאי שטח ומזג אויר, בכל עונה ולכל תקופה.

צילום טיולים בחו"ל
להעצים ולתעד את החוויה לתמיד

צילום טיול בחו"ל כולל

  • צילום הטיול (ניתן לשלב את השירות בכל משך הטיול בחו"ל או רק בחלקו).
  • צלם + ציוד + ציוד נוסף לטובת זויות צילום מיוחדות (במידת הצורך).
  • עריכת התמונות (ביחד נקבע כמה תמונות בדיוק).
  • סידור אלבום (דיגיטאלי /פיזי או שניהם).

עלות השירות

עלות השירות תלויה בצורך הספציפי, בגורמים כמו: אופי הטיול, המדינה בו יתרחש, הציוד הנידרש לטובת הטיול עצמו (בייחוד אם מדובר בטיול אקסרים הדורש ציוד מיוחד), אורכו של הטיול ואוי מסלול, כמות המטיילים והתוצרים הסופיים הרצויים (אלבומי התמונות). על הכל נשוחח ואת הכל נסכם לפני היציאה לדרך.

צילום טיולים בחו"ל